PRACUJTE U NÁS

DREAMland se již řadu let pohybuje v oboru kolaborativní robotiky. Naši nabídku soustavně rozšiřujeme o nové produkty i zastupované značky celosvětového významu.

Abychom mohli poskytovat kvalitní služby, na které jsou naši zákazníci zvyklí, potřebujeme kvalitní pracovníky. Podívejte se na volné pracovní pozice níže a možná právě vy posílíte náš tým.

PROČ PRACOVAT V DREAMLANDU?

  • Stabilní a rozvíjející se společnost.
  • Jsme mladý a dobře sehraný kolektiv.
  • Každý má prostor pro seberealizaci a osobní růst.

VOLNÉ POZICE

Náplň práce

– řízení a koordinace týmu obchodních zástupců

– péče o stávající zákazníky společně s týmem obchodních zástupců

– pravidelný kontakt s dodavateli

– vyhledávání nových příležitostí

– spolupráce s ostatními odděleními společnosti

– cestování v rámci České a Slovenské republiky

– účast na veletrzích a seminářích

Požadujeme

– ŘP sk.B

– komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem

– zodpovědnost a schopnost samostatného rozhodování

– min. SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou

– znalost práce na PC – MS Office

– výhodou předešlá praxe na obdobné vedoucí pozici se znalostí trhu a oblastí využití kolaborativních robotů a autonomních vozíků

Hlavním úkolem je vedení týmu, vyhledávání nových příležitostí, zpracování nabídek a objednávek. Po technické stránce je nápomocen zkušený tým našich integrátorů.

Nabízíme

– služební automobil i pro soukromé účely

– mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba, home office

– základní plat + pohyblivá složka na základě uzavřených objednávek

– dodatková dovolená, příspěvek na životní pojištění

– produktová školení, školení komunikačních dovedností

Další informace o společnosti DREAMland, spol. s r.o. a kolaborativních robotech najdete na níže uvedených odkazech:

PŘIHLÁSIT SE NA POZICI

Universal Robots

Mobile Industrial Robots

Robotické Příslušenství

PODPORA A ŠKOLENÍ ROBOTŮ​

Jednoúčelové stroje

náhradní díly pro automatizaci