Universal
Robots

Mobile Industrial
Robots

Robotické
Příslušenství

Jednoúčelové
stroje

náhradní díly pro automatizaci

PRACUJTE U NÁS

DREAMland se již řadu let pohybuje v oboru kolaborativní robotiky. Naši nabídku soustavně rozšiřujeme o nové produkty i zastupované značky celosvětového významu.

Abychom mohli poskytovat kvalitní služby, na které jsou naši zákazníci zvyklí, potřebujeme kvalitní pracovníky. Podívejte se na volné pracovní pozice níže a možná právě vy posílíte náš tým.

PROČ PRACOVAT V DREAMLANDU?

  • Stabilní a rozvíjející se společnost.
  • Jsme mladý a dobře sehraný kolektiv.
  • Každý má prostor pro seberealizaci a osobní růst.

VOLNÉ POZICE

Pracovní poměr: Práce na plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Nástup možný ihned

Obsluhovaný region:

  • Jihočeský kraj
  • Jihomoravský kraj
  • Plzeňský kraj
  • Středočeský kraj
  • kraj Vysočina

Požadujeme

  • ŘP sk.B
  • komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
  • samostatnost, technický typ
  • min. SŠ vzdělání nebo vyučen s maturitou
  • znalost práce na PC – MS Office
  • výhodou předešlá praxe na obdobné pozici
  • výhodou částečná znalost produktu

Nabízíme

  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook, pružná pracovní doba, home office
  • základní plat + pohyblivá složka na základě uzavřených objednávek

Pracovní smlouva na dobu určitou 12 měsíců se zkušební dobou 3 měsíce. S možností prodloužení na dobu neurčitou.

Náplň práce

  • vyhledávání nových zákazníků ve svěřených regionech
  • péče o stávající zákazníky, zákaznický servis, technické poradenství, tvorba cenových nabídek
  • výsledkem Vaší práce bude uzavřená objednávka se zákazníkem

PŘIHLÁSIT SE NA POZICI

Universal Robots

Mobile Industrial Robots

Robotické Příslušenství

Jednoúčelové stroje

Close Menu